אודות

משרדנו הינו משרד בוטיק מסחרי העוסק במתן ייעוץ משפטי מלא ומקיף ליזמים, לעסקים ולחברות בארץ ובעולם וכן בייצוג משפטי בסכסוכים אזרחיים ומסחריים שונים. תחומי הליבה בהם אנו עוסקים הינם דיני חברות, דיני חוזים, נדל"ן, מיסוי ומשפט אזרחי ומסחרי על היבטיו.

אנו מלווים את לקוחותינו בצמוד ובאופן שוטף תוך מתן מלוא תשומת הלב לצרכיהם העסקיים. הייעוץ המשפטי בו זוכים לקוחותינו הינו מוביל, איכותי ומקצועי, המאפשר ללקוחותינו לפעול בסביבה העסקית הדינאמית והמשתנה באופן מיטבי, יעיל וחוקי.

מחויבותנו היא להעניק ללקוחותינו שירות איכותי ומקצועי.

עורך דין אלון ריחני, שותף מייסד

בעל תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת אוקספורד היוקרתית שבבריטניה, ואחד מהבודדים בישראל האוחז בשני תארים יחודייםBA. MA (Oxon) ). כמו כן הוסמך לעסוק בעריכת דין במדינת ניו יורק שבארה"ב.

בעל ניסיון מצטבר של למעלה מ- 25 שנה בתחום, מומחה בליטיגציה מסחרית בערכאות השונות בכלל המנעד המסחרי – עסקי.

שולט בהיכרות מעמיקה של כלל ההיבטים המשפטיים והמסחריים הבינלאומיים בעיקר בין ארה"ב, בריטניה וישראל וככזה מספק שירות ייחודי ללקוחות המשרד הזקוקים לייצוג המצריך הכרה בזירות הבינלאומיות האמורות.

בהינתן ניסיונו הבינלאומי והיכרותו עם ההיבטים המשפטיים, מסחריים ותרבותיים בישראל, בארה"ב ובבריטניה, מתמחה בייצוג בעסקאות שבין המדינות הללו, ובתוך כך מספק מענה לא רק להיבטים המשפטיים של עסקאות מסוג זה, כי אם גם מסייע לצדדים לגשר על פערים הנובעים מההבדלים המסחריים והתרבותיים המובנים בעסקאות מסוג זה.

לנוכח ניסיונו בחו"ל וקשריו שנרקמו במהלך לימודיו האקדמיים, בעל קשרים משמעותיים עם מקבלי החלטות ובעלי משרות בכירות בחו"ל אשר מסייעים תדיר לקידום האינטרסים של לקוחות המשרד.

מכהן כיועצה המשפטי של עמותת אלי כהן הי"ד, לארץ ישראל ומלווה ומייצג בהתנדבות את אלמנתו, הגב' נדיה כהן, למעלה משני עשורים בניסיונותיה להביא את בעלה המנוח, גיבור ישראל, לקבורה בישראל.

עו"ד רועי רחמים, שותף מייסד

בוגר תואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במנהל עסקים למנהלים (Executive M.B.A).

בעל הכשרה ייחודית כדירקטור מטעם לשכת עורכי הדין בישראל ומשמש כבורר מטעם לשכת עורכי הדין. נוטריון מוסמך במדינת ישראל.

עתיר ניסיון בתחומי המשפט המסחרי, על גווניו והיבטיו השונים, לרבות בייצוג בערכאות משפטיות ובהליכי בוררות שונים ומורכבים.

ידוע ביכולות יוצאות דופן של ניהול משא ומתן מורכב וכן בביצוע חקירות מסועפות.

בתוך כך, צבר ידע רב ומומחיות ייחודית בדיני חדלות פירעון, דיני תאגידים, מקרקעין, ניהול הון משפחתי והסכמים מסחריים.

מלווה באופן אישי ושוטף כיועץ משפטי וכנציג של אנשי עסקים בכירים במשק, יזמים, בעלי מניות, נושאי משרה, וכן חברות פרטיות וציבוריות בארץ ובעולם.

מכהן כנאמן וכמפרק בעשרות מינויים מטעם בתי המשפט בהליכי חדלות פירעון שונים, בדגש על תאגידים המצויים בחדלות פירעון.

משרת מילואים פעיל בדרגת סא"ל, בעל עבר מבצעי קרבי משמעותי ומעורב בפעילות ובעשייה חברתית ענפה.
ציוני, פטריוט, אוהב ישראל, נשוי להילה ואב לשלוש בנות, עלמה עמית ותמר.

תפריט נגישות